За Україну! не приєднається ні до опозиції Тимошенко, ні до опозиції Яценюка

За Україну! не приєднається ні до опозиції Тимошенко, ні до опозиції ЯценюкаГрупа За Україну! не збирається брати участь у формуванні опозиційних урядів із фракцією БЮТ або з прихильниками Арсенія Яценюка.

Про це сьогодні в інтерв`ю журналістам заявив народний депутат з фракції НУ-НС, лідер групи За Україну! В`ячеслав Кириленко.

“Те, що вже зараз задекларовано створення двох опозиційних урядів, і ще не завершено процес, є фактом абсолютно гумористичним. Тому в цих гумористичних і трагікомічних подіях ми участі не братимемо”, – сказав Кириленко.

За його словами, нехай всі “видатні” опозиціонери самі з`ясовують, хто з них буде лідером об`єднаної опозиції, хто – офіційної, а група За Україну! протистоятиме антиукраїнським рішенням Президента України Віктора Януковича.

Кириленко зазначив, що його група вже давно заявила про незгоду з першими рішеннями Президента. “Якщо хочете це називати опозицією, називайте”, – сказав він.

У свою чергу, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко заявив, що за регламентом ВР в парламенті може бути тільки одна опозиція і один опозиційний уряд.

Він зазначив, що в главі 13 закону про регламент ВР чітко прописана процедура створення парламентської опозиції та опозиційного уряду. За його словами, у парламентської опозиції може бути фракція, яка прийняла на своєму засіданні рішення про перехід в опозицію і прийняла відповідне положення.


Томенко заявляє, що за регламентом ВР в парламенті може бути тільки одна опозиція і один опозиційний уряд.

“Оскільки я не знаю жодної фракції, окрім фракції БЮТ, яка прийняла рішення про перехід в опозицію, отже, поки в парламенті є лише одна опозиційна фракція , і тільки ця фракція може створити опозиційний уряд”, – сказав Томенко.

За його словами, було б дивно, якби опозиційний уряд створювали депутати, які паралельно ведуть переговори про можливе входження до складу нового уряду.

Разом з тим Томенко вважає, що нова влада намагається створити підконтрольну опозицію. “Але в парламенті може бути технічний опозиційний уряд чи якийсь інший опозиційний уряд, який призначить Янукович”, – сказав він.

Як повідомлялося, Арсеній Яценюк заявив про перехід в опозицію та формування власного уряду.

Раніше Блок Юлії Тимошенко, партії Народний рух України, Християнсько-демократичний союз, Партія захисників вітчизни і громадський рух Народна самооборона об`єдналися в опозицію.

У БЮТ вважають, що Віктор Янукович прагне мати “кишенькову опозицію” на чолі з Яценюком.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня