Тимошенко: Ющенко нашкодив країні більше, ніж Кучма

Тимошенко: Ющенко нашкодив країні більше, ніж КучмаЛідер БЮТ, екс-прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що колишній президент України Віктор Ющенко не має права залишатися в політиці.Про це Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції в Києві.

“Я думаю, що він (Ющенко) не має права взагалі залишатися в політиці, він не має права сьогодні будь-які свої думки оголошувати, тому що так, як він перекреслив право України стати європейською демократичною державою, провести справжні реформи, ні один політик так не працював проти України “, – сказала Тимошенко.

На її думку, заклик Ющенка оголосити акцію непокори є демонстрацією його бажання на наступних парламентських виборах отримати “свої 3%”.

“До того часу, поки не стало відомо, що він не буде прем`єр-міністром в уряді Януковича, він сидів і тихо чекав, поки йому видадуть дачу і запропонують прем`єр-міністра. А тепер, коли вже стало зрозуміло, що він прем`єром не буде , а дачу, можливо, вже отримав, після цього він може піднімати голос в опозиції. Мені хотілося б, щоб такі подвійні стандарти саме суспільство розгадувало і не йшло за такими подвійними стандартами, коли антиукраїнська діяльність прикривається проукраїнськими гаслами “, – додала вона .

“Більшого удару, ніж завдав Ющенко Україні, не завдавав навіть Кучма. Він зруйнував все, починаючи з тих часів, коли проводилися акції Повстань, Україно! і Україна без Кучми, Форуму національного порятунку, все це готував суспільство до успішному проведення виборів Президента проти кучмізму”, – заявила Тимошенко.

Відповідаючи на запитання, чи буде запропоновано Ющенко приєднатися до опозиції на чолі з Тимошенко, лідер БЮТ зазначила: “Я думаю, що Ющенку треба піти з політики, і чим швидше, тим краще”.

Як повідомлялося, раніше Віктор Ющенко назвав Юлію Тимошенко “політичної вдовою”, “адже всі політичні сили, які опинялися поряд з нею, рано чи пізно горіли”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня