Москаль вважає непродуманими призначення Шуфрича, Цушка і Могильова міністрами

Москаль вважає непродуманими призначення Шуфрича, Цушка і Могильова міністрамиДепутат Верховної Ради від фракції Блоку Наша Україна-Народна Самооборона Геннадій Москаль вважає призначення Нестора Шуфрича міністром з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Василя Цушка міністром економіки та Анатолія Могильова міністром внутрішніх справ непродуманими кадровими рішеннями Партії регіонів. Про це він сказав в ефірі телеканалу Україна 12 березня.

“Я вважаю,що Шуфрич, Цушко і Могильов – це абсолютно не продумані кадрове рішення з бокуПартії регіонів і ці люди зазнаватимуть найбільшої критики з боку опозиції,населення, а потім, я вважаю, і однопартійців”, – сказав Москаль. 

Зокрема,коментуючи призначення Могильова, Москаль зазначив, що серед усіх кандидатів напосаду міністра внутрішніх справ, у яких є високий кадровий потенціал, ПРобрала найгіршу кандидатуру на цю посаду, оскільки ця людина нікому не відома.

Крім цього,депутат повідомив, що йому 12 березня телефонувало багато начальників обласнихуправлінь МВС і повідомили, що їхніх послуг міністерство більше не потребує,тобто таким чином їх попросили написати рапорти про звільнення.

Як повідомлялося,11 березня Рада затвердила склад Кабінету Міністрів на чолі з прем`єр-міністромМиколою Азаровим.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня