Кадрово-політичні репресії. Уряд КоСаРів звільнив Кужель

Кабмін звільнив Олександру Кужель з посади глави Держкомітету з регуляторної політики і підприємництва.
Про це заявила сама Кужель в ефірі Шустер Live.

Відповідаючи на питання, за що її звільнили, Кужель заявила: “Я б сама хотіла б про це дізнатися. Нічого не сказано в рішенні. Написано просто – “звільнити”. Я це дізналася сама, подзвонила. Немає культури запросити”.

“Я розумію, що дотримання трудового законодавства не входить в програму уряду”, – підкреслила екс-глава Держкомпідприємництва.

Відповідаючи на питання, чому віце-прем`єр Сергій Тігіпко не зміг її відстояти, Кужель сказала: “Спитайте це у Сергія Леонідовича”.

Як відомо, раніше Тігіпко заявляв, що хотів би, щоб Кужель залишилася на своїй посаді.

“Навіть якщо б мене зараз залишили, я так розумію, що мене б через 2 тижні звільнили. Коли я прочитала вимога коаліції, що члени уряду не мають права негативно висловлюватися по роботі уряду,…то я зрозуміла, що мене виженуть через 2 тижні” , – сказала вона.

Кужель також заявила, що після другого туру президентських виборів “рейдерство збільшилося в 4 рази”.

Крім того, вона повідомила, що збирається найближчим часом створити “громадське об`єднання або політичну силу, яка буде дуже серйозним супротивником”.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня