Рада припинила діяльність трьох своїх комісій

Рада припинила діяльність трьох своїх комісійВерховна Рада України припинила діяльність трьох тимчасових слідчих комісій.

Про це на засіданні Ради оголосив голова парламенту Володимир Литвин. За його словами, діяльність комісій була припинена у зв`язку з тим, що вони не подали вчасно звіти про свою роботу.

Зокрема, Рада припинила діяльність комісії з питань розслідування обставин затримання 6 квітня 2005 року Бориса Колеснікова, який був тоді головою Донецької обласної ради.

Крім цього, парламент припинив діяльність комісії з питань розслідування обставин смерті депутата Ради 4 скликання Ігоря Плужникова і заволодіння невідомими його власністю – акціями телекомпанії Інтер.

Також Рада припинила роботу своєї комісії з питань розслідування втручання органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових осіб у діяльність засобів масової інформації.

Як повідомлялося, 5 березня 2009 Рада вирішила розслідувати обставини затримання міліцією Колеснікова, 19 травня 2009 – обставини смерті Плужникова, 18 грудня 2009 – втручання влади у діяльність ЗМІ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня