Рада залишила Табачника в кріслі міністра

Рада залишила Табачника в кріслі міністраВерховній Раді України не вдалося відправити міністра освіти і науки України Дмитра Табачника у відставку.

За проект постанови про відставку Дмитра Табачника у вівторок проголосували 202 народних депутата з 424 що зареєструвалися в сесійній залі.

Не голосували за дане рішення в повному складі фракції, що входять у коаліцію, – фракції Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина.

За відставку міністра проголосували 146 народних депутатів з фракції БЮТ і 56 – із фракції НУ-НС.

Як повідомлялося, сьогодні, 30 березня, парламентські фракції БЮТ і НУ-НС зажадали першочергового розгляду парламентом звільнення Дмитра Табачника з посади міністра і Рада оголосила перерву в своєму засіданні.

Призначення Табачника на посаду міністра освіти і науки викликало хвилю обурення. Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Волинська облради, а також Львівська, Луцька та Сумська міськради закликали Президента Віктора Януковича, прем`єр-міністра Миколу Азарова і спікера ВР Володимира Литвина відправити Табачника у відставку. Акції протесту проти призначення Табачника відбулися в Києві, Львові, Миколаєві, Сумах та інших містах України.

У Миколаєві 25 березня відбулася масова бійка, в якій взяли участь близько двох десятків прихильників і противників міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.
29 березня стало відомо, що Шевченківський районний суд міста Києва прийняв рішення обрати для одного з учасників антитабачниківської акції, члена Конгресу українських націоналістів Миколи Коханівського запобіжний захід волі у вигляді утримання під вартою на два місяці.

Справу проти Коханівського було порушено у зв`язку з інцидентом, який стався 17 березня під час акції студентів біля Міністерства освіти і науки проти призначення Дмитра Табачника на посаду міністра. Тоді між Коханівським і помічником Табачника Вороніним сталася бійка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня