У Дніпровському районі Києва горів дах будинку

У Дніпровському районі Києва горів дах будинкуУ понеділок вдень, 29 березня, в пункт оперативно-диспетчерської служби МНС надійшло повідомлення про пожежу в Дніпровському районі Києва по вулиці Червоноткацька, 16.

Як повідомили в МНС, загоряння виникло на балконі п`ятиповерхового житлового будинку на п`ятому поверсі. За лічені хвилини вогонь з балкона перекинувся на дах будинку.

Прибувши на місце події, пожежники почали гасити пожежу з боку вулиці за допомогою автодрабини і рукавної лінії, по якій подавалася вода. Гасіння тривало близько півгодини. У результаті пожежі згоріло та розібрано 20 квадратних метрів даху, пошкоджено віконні рами, телевізор, монітор, стіл, диван, димом закопчено стіни і стелю квартири.

На момент виникнення пожежі людей в квартирі не було.

На даний момент з`ясовуються причини пожежі. За інформацією експертів, орієнтовний прямий збиток досягає 20 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 13 березня у Солом`янському районі столиці горів балкон квартири, де жила пенсіонерка. Як повідомили в МНС, двері рятувальникам 77-річна жінка відчинила не відразу, а коли вогонь загасили, то сказала, що навіть не знала про те, що її балкон горить. У результаті пожежі вигорів балкон квартири майже повністю, частково пошкоджено балкон на верхньому поверсі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня