У Київському зоопарку зебра загинула в результаті нещасного випадку

У Київському зоопарку зебра загинула в результаті нещасного випадкуУ Київському зоопарку в понеділок, 29 березня, помер самець зебри Гранта.

Як повідомили в прес-службі зоопарку, інцидент стався рано вранці під час переведення тварин із зимового стійла.

“Зоологи вважали, що температура повітря вже дозволяє перевести африканських зебр із зимового стійла на відкрите утримання. Спочатку перегнали двох самок, потім до них випустили самця. Самець, який завжди відрізнявся буйною вдачею, настільки зрадів весні, що не розрахував силу стрибка, послизнувся і при падінні зламав шийний відділ хребта”, – заявили в київському зоопарку.

За словами заступника генерального директора із зоочастини Анатолія Шульги, за цим фактом розпочато службове розслідування.

“Переведення копитних тварин зі стійла у загін, особливо після тривалої зими, завжди пов`язано з ризиком травм і загибелі тварин. Подібні випадки бували практично у всіх зоопарках та природних парках. Хоча, звичайно ж, це не знімає відповідальності зі співробітників за загибель тварини”, – наголосив Шульга.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня