Прокуратура оскаржила рішення суду про закриття кримінальних справ проти Бакая

Прокуратура оскаржила рішення суду про закриття кримінальних справ проти БакаяПрокуратура Києва оскаржила в Апеляційному суді Києва рішення Печерського районного суду столиці, який своїм рішенням визнав незаконними постанови про порушення кримінальних справ проти колишнього керівника Державного управління справами Ігоря Бакая.

Як повідомила прес-служба столичної прокуратури, відповідну скаргу прокуратура подала сьогодні, 30 березня. Інші подробиці не повідомляються.

Сьогодні – останній день для подачі цієї скарги. Більше того, ще вчора прокурор Києва Юрій Ударцов повідомляв, що прокуратура не визначилася.

Як повідомлялося, 23 березня Печерський районний суд Києва закрив всі кримінальні справи, порушені Генеральною прокуратурою України і прокуратурою столиці проти Бакая. 26 березня в інтерв`ю журналістам заступник генпрокурора Тетяна Корнякова висловила своє обурення цим рішенням.

Нагадаємо, в 2008 році Верховний Суд скасував постанову Печерського райсуду Києва від 6 грудня 2006 року, а також Апеляційного суду Києва, прийняте в лютому 2007 року, про закриття кримінальної справи проти Бакая. Його звинувачували в перевищенні й зловживанні службовими повноваженнями, незаконному відчуженні держмайна. Йшлося про відчуження столичних готелів Дніпро, Україна, нерухомого майна Національного комплексу Експоцентр України. Також його звинувачували в зловживанні при використанні авіаційної техніки держпідприємства Україна і низці інших злочинах.

Збитки державі, яку було завдано Бакаєм на посаді керівника Держуправління справами, перевищили, за даними правоохоронних органів, 350 млн. гривень. За результатами перевірки Контрольно-ревізійного управління, проведеної в 2005 році, було встановлено, що в цілому Держуправління справами і його центральний апарат незаконно витратили 828,5 млн. гривень.

Бакай очолював Держуправління справами з жовтня 2003 по грудень 2004 року, з 1998 по 2000 рік він був головою Національної акціонерної компанії Нафтогаз України, з 1997 по 2000 рік – радником президента, а також обирався до Верховної Ради у 1998 році. У 2004 році після своєї відставки з посади керівника Державного управління справами Бакай виїхав з України до Росії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня