Лавринович виступив проти будівництва пам`ятника Сталіну. У КПУ назвали міністра юстиції націоналістом

Лавринович виступив проти будівництва пам`ятника Сталіну. У КПУ назвали міністра юстиції націоналістомМіністр юстиції Олександр Лавринович виступає проти будівництва пам`ятників вождям тоталітарних режимів.

Так, міністрпрокоментував питання про доцільність ініціативи запорізького відділення КПУпро будівництво пам`ятника Йосипу Сталіну в Запоріжжі. 

“Повертатисяв історію, яка принесла біль для мільйонів людей багатьох країн, – ценеприпустимо”, – сказав він.

Лавринович наголосив,що всі тирани, які принесли горе людям, мають залишатися в історії як урок дляприйдешніх поколінь, але не увічненими в пам`ятниках.

У свою чергу,лідер запорізьких комуністів Олексій Бабурін заявив, що Компартія встановитьпам`ятник Сталіну в Запоріжжі, не зважаючи на заяви міністра юстиції.

“Особистодля мене не дивно чути заперечення про встановлення пам`ятника Сталіну з вустЛавриновича. Ми всі чудово пам`ятаємо, з якого політичною середовища вийшовміністр юстиції. Протягом багатьох років він був одним з керівників НародногоРуху України, політичної сили, яка зробила свою чорну справу в розваліРадянського Союзу, звеличенні злочинної організації ОУН-УПА “, – сказавБабурін.

За його словами,сьогодні Лавринович знаходиться в іншій політичній партії, але, “як видноз його заяви, від своїх рухівських ідей він не відмовився”.

“Хотілося бпочути від міністра юстиції принципову оцінку вакханалії, яка коїться протягом18 років на території Західної України, де зносяться пам`ятники радянськимвоїнам-визволителям і повсюдно встановлені пам`ятники фашистським прислужникамБандері та Шухевичу”, – додав перший секретар Запорізького обкому КПУ.

“ЙосипСталін – людина, завдяки якій Україна відбулася як держава і була возз`єднана,під керівництвом якого радянський народ врятував весь світ від фашистськогопоневолення. Виконуючи волю ветеранів, в рік 65-річчя Перемоги у ВеликійВітчизняній війні 1941-1945 рр.., Ми встановимо пам`ятник ГенералісимусуСталіну незалежно від заяв націоналістів “, – підкреслив Бабурін.

Як повідомлялося,Українська народна партія закликає Службу безпеки України розслідуватизаконність намірів Комуністичної партії встановити пам`ятник Сталіну вЗапоріжжі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня