На Корреспондент.net стартував конкурс відеокліпів під егідою ООН

На Корреспондент.net стартував конкурс відеокліпів під егідою ООНУ вівторок, 30 березня, на порталі громадянської журналістики Я-Корреспондент інтернет-сайту Корреспондент.net стартував перший всеукраїнський відео і мультимедіа конкурс Цілі розвитку тисячоліття: Наші виклики. Наша відповідальність! під егідою ООН і патронатом Міністерства економіки України.До участі у проекті приймаються професійні та аматорські відео і мультимедіа кліпи, які відповідають тематиці проголошених у 2000 році на Всесвітньому саміті тисячоліття за участю лідерів 192 країн світу Цілей розвитку тисячоліття ООН для України: Викорінення крайньої бідності Забезпечення якісної освіти впродовж життя Покращення здоров`я матерів і скорочення дитячої смертності Забезпечення екологічної стійкості Обмеження поширення ВІЛ-інфекції / СНІДу та туберкульозу Заохочення рівності чоловіків і жінок та розширення прав і можливостей жінок. Учасник може вибрати одну з Цілей, створити відео або мультимедіа кліп тривалістю не більше 1 хвилини 20 секунд, в якому необхідно показати своє бачення тієї чи іншої проблеми і досягнення обраної мети Україною до 2015 року. Кожен учасник може представити від одного до десяти відеоматеріалів, створених за допомогою відеокамери, фотоапарата або мобільного телефону в різних технічних і творчих стилях: чи то  документальна чи художня зйомка, відеоблог, анімація або мультимедіа-презентація.

Відео необхідно розмістити на порталі громадянської журналістики Я-Корреспондент в період з 30 березня 2010 року до 10 серпня 2010 року. Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться у вересні 2010 року.

Цілі розвитку тисячоліття: Наші виклики. Наша відповідальність!
Кращі кліпи в кожній з номінацій за результатами голосування користувачів оцінить журі у складі Олів`є Адама, Постійного Координатора ООН, Постійного Представника ПРООН в Україні; Ірини Крючкової, Заступника Міністра економіки; Юнгчула Парка, Голови Представництва Samsung Electronics в Україні; Юлії Макгаффі, Головного редактора Корреспондент . net; Костянтина Стрюкова, Генерального директора розважального музичного телеканалу MTV Україна та кліпмейкера та режисера Семена Горова.

Переможці проекту отримають призи від партнера конкурсу – компанії Samsung – відеокамеру, фотоапарати і зовнішні диски пам`яті, а також спеціальні призи від Корреспондент.net і MTV Україна.

“Молодь – це одна з ключових аудиторій, які повинні брати участь в обговоренні найскладніших проблем країни, які знайшли своє відображення в Цілях розвитку тисячоліття ООН. Кожна з цих Цілей стосується молоді. І цей конкурс досить символічний: він нагадує про необхідність діяти і надає одну з можливостей, щоб молодих людей почули, адже вони говорять про своє майбутнє “- зазначив на прес-конференції, присвяченій старту конкурсу, Олів`є Адам, Постійний Координатор ООН, Постійний Представник ПРООН в Україні.

У свою чергу відомий режисер і кліпмейкер Семен Горов, який увійшов до складу журі конкурсу, зазначив, що головним критерієм оцінювання стане не якість зображення в тому або іншому відео. “Головне – це те, що люди будуть думати про Цілі розвитку тисячоліття, прийнявши рішення брати участь у конкурсі. Адже навіть якщо людина нічого не придумає і не надішле свою роботу на конкурс, думки про це вже почнуть жити у її голові та серці. Творча думка – це головне в світі, вона може вирішити будь-які проблеми суспільства “, – наголосив Горов.

Дізнатися більше про Цілі розвитку тисячоліття ООН для України та умови конкурсу можна на спеціальній сторінці порталу Я-Корреспондент, сайті Представництва ООН в Україні та сайті проекту MTV Україна Cool Ukraine.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня