У Запорізькій області 13-річний хлопчик загинув, граючиcь на подвір’ї

У Запорізькій області 13-річний хлопчик загинув, граючиcь на подвір’їУ селищі Михайлівка Запорізької області, граючи на подвір’ї, загинув 13-річний хлопчик.

Як повідомила помічник начальника ГУ МНС України в Запорізькій області Юлія Баришева на семінарі щодо попередження трагічних випадків з дітьми у вівторок, трагедія сталася 28 березня.

“Здавалося б, звичайна ситуація: на подвір’ї гралися діти. Однак необережність дитини призвела до її загибелі”, – сказала Баришева.

Вона розповіла, що хлопчик намагався залізти на саморобний металевий бак ємністю 3 куб. метра. Бак впав на дитину, від отриманих травм та померла у кареті швидкої допомоги.

Це вже другий нещасний випадок у березні, який закінчився загибеллю дитини.

Як повідомлялося, 24 березня в смт. Пришиб Михайлівського району області в результаті обвалення стіни в покинутому будинку загинув дев`ятирічний хлопчик, його п`ятирічний брат отримав травми.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації, в 2009 році на водних об`єктах Запорізької області потонуло 3 дітей, наклали на себе руки – 6 дітей, 39 дітей загинули в результаті нещасних випадків у побуті.

Нагадаємо, 25 березня в Сумах 15-річний юнак вирішив самостійно провести “хімічний досвід”. Для цього він змішав селітру з цукром і підпалив на вулиці. Вибухова суміш миттю спалахнула в руках. В результаті хлопчик отримав численні опіки обличчя і рук.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня