МНС просить киян дотримуватися правил пожежної безпеки у дні святкування Великодня

МНС просить киян дотримуватися правил пожежної безпеки у дні святкування ВеликодняГоловне управління Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Києві закликає киян та гостей столиці бути обережними при використанні відкритого вогню та дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкування Великодня.

Про це говориться в повідомленні Головного управління МНС у Києві.

Згідно з повідомленням, державний пожежний нагляд ГУ МНС у Києві провів планову перевірку 130 культових закладів, в яких буде проведено богослужіння з нагоди Великодня.

Під час перевірки МНС звертало увагу на дотримання правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню, доступність шляхів евакуації, справність електромережі, наявність вогнегасників.

За результатами перевірок було виявлено 615 порушень правил пожежної безпеки.

Найгірший протипожежний стан було виявлено в церкві Різдва Пресвятої Богородиці на вулиці Січневого повстання, 25, у Печерському районі та Покровській церкві в Мостицькому провулку, 2-А в Подільському районі столиці.

З метою своєчасного реагування на будь-які надзвичайні ситуації, які можуть відбутися в період проведення великодніх богослужінь, МНСники контролюватимуть стан пожежної та техногенної безпеки безпосередньо у церквах в ніч з 3 на 4 квітня.

Нагадаємо, що минулого року в дні святкування Великодня з 18 по 20 квітня згоріли 12 тис. 260 квадратних метрів трав`яного настилу. За даними служби МНС, з початку весняного періоду загальна площа пошкодженої вогнем території лісопаркових зон склала близько 19 тисяч квадратних метрів.

Основною причиною таких випадків є необережне поводження з вогнем відпочиваючих та нехтування ними елементарних правил пожежної безпеки, заявили в ГУ МНС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня