МЗС відмовилося коментувати інформацію про подвійне громадянство загиблого у Москві жителя Севастополя

МЗС відмовилося коментувати інформацію про подвійне громадянство загиблого у Москві жителя СевастополяМіністерстві закордонних справ України вважає аморальними міркування стосовно громадянства загиблого в московському метро жителя Севастополя.”Сьогодні не має ніякого значення, громадянином якої країни він був – України чи Росії. Це велика втрата для його рідних і близьких”, – сказав прес-секретар МЗС Сергій Саєнко.

Він зазначив, що міркувати про те, де і як загиблих отримав те чи інше громадянство – це злочин з моральної точки зору і тому МЗС не має наміру вступати в таку дискусію. “Сьогодні говорити про те, де і коли, за яких обставин йому було надано громадянство України, за меншою мірою – це злочин з моральної точки зору”, – зазначив прес-секретар МЗС.

Як повідомлялося, в результаті терактів, скоєних у московському метро в понеділок, 29 березня, загинув житель Севастополя 1967 року народження. За даними засобів масової інформації, загиблий був капітаном першого рангу Чорноморського флоту Росії і мав подвійне громадянство – Росії та України, що не передбачено українським законодавством.

29 березня МЗС України повідомило, що серед ідентифікованих тіл загиблих в результаті терактів громадян України немає.

В результаті терактів в Москві, що відбулися 29 березня на станціях Луб`янка і Парк культури, загинули 39 людей. Ще більш ніж 70 отримали поранення.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня