У Києві заборонили риболовлю у весняно-літній період

У Києві заборонили риболовлю у весняно-літній періодУ Києві на весняно-літній період вводяться обмеження з вилову риби та інших водних живих ресурсів з метою їх охорони, пише Комсомольська правда в Україні.

Як повідомили в Київрибохороні, з 10 квітня починається нерестовий період, в цей час на всіх водоймах активно працюватимуть патрулі. Забороняється будь-який вилов риби під час її ходу до місць нерестовища і на період метання ікри в такі терміни: на Київському, Канівському водосховищах їх притоках і зонах підтоплення з 10 квітня по 19 червня; в ті ж терміни – на озерах та річках, які впадають у водосховища.

Крім цього, забороняється вилов раків з 10 квітня до 20 червня і з 15 липня по 1 вересня. На період нерестового ходу і нересту забороняється використання плавзасобів з двигунами на рибгоспах. Також у цей період забороняються роботи на дні з його поглиблення, намивання піску та проведення змагань зі спортивної риболовлі.

Нерестовищами за Київським водосховище вважаються такі об`єкти: Лівобережна ділянка водосховища від с. Дніпровське до греблі Київської ГЕС. Правобережна ділянка водосховища: по Дніпру від кордону з Білоруссю, з затоками і притоками, вниз до гирла р. Прип`ять, далі вниз до Київської ГЕС.

По Канівському водосховищу: Лівобережна ділянка водосховища – від греблі Київської ГЕС до урочища Бобровня в районі Московського моста, і від третього шлюзу до дамби Канівської ГЕС. Правобережна ділянка – від с. Плюти до гирла річки Стугна.

За річках та водоймах в межах Київської області: Альта, Броварка, Гнила Оржиця, Дніпро, Здвиж, Ірпінь, Красна, Надра, Прип`ять, Перевод, Супуй, Тетерів, Трубіж, Уж, Десна, Рось, також на її водосховищах.

Дозволяють ловити рибу з берега за межами нерестовищ і в межах населених пунктів тільки однією вудкою і не більш ніж три кг.

Нагадаємо, що минулого року в Києві з листопада було встановлено зимову заборону на ловлю водних живих ресурсів рибодобувними підприємствами і рибалками-аматорами на акваторіях, позначених іхтіологічною службою рибоохорони.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня