Коаліція поповнилася ще одним бютівцем

Коаліція поповнилася ще одним бютівцемДепутат Верховної Ради України, член фракції БЮТ Петро Кузьменко увійшов до коаліції Стабільність і реформи.

Про це на сьогоднішньому засіданні Ради оголосив голова парламенту Володимир Литвин. Спікер повідомив, що депутат увійшов до коаліції на підставі його підпису під коаліційною угодою.

Таким чином, тепер коаліція налічує 239 депутатів.

Як повідомлялося, вчора, 30 березня коаліція поповнилася трьома нардепами від опозиційних фракцій – 2 від фракції БЮТ і 1 від НУ-НС. При цьому перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем`якін спрогнозував, що від БЮТ до коаліції увійдуть ще максимум три народних депутати. За його словами, на жаль “юдейство є у фракції”, але чим більше “таких юд проявиться зараз”, тим для фракції буде краще.

Тим часом, раніше, 29 березня, віце-спікер, один з лідерів БЮТ Микола Томенко заявив, що шестеро народних депутатів мають намір відкликати свої підписи про входження в нову коаліцію.

Нагадаємо, що в парламенті було оголошено про створення коаліції Стабільність і реформи 11 березня. До її складу увійшли тоді фракції Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина, а також по 6 депутатів від БЮТ і НУ-НС і 4 позафракційних – в цілому 235 осіб.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня