Київська мерія зобов`язала чиновників віддавати подарунки державі

Київська мерія зобов`язала чиновників віддавати подарунки державіКиївська міська державна адміністрація затвердила порядок передачі подарунків, отриманих чиновниками під час офіційних заходів.

За розпорядженням, передбачається, зокрема, що посадова особа, яка отримала подарунок після офіційного заходу, зобов`язана передати його КМДА не пізніше, ніж через три робочі дні після отримання або повернення з відрядження.

При цьому якщо чиновник надасть підтверджуючі документи, КМДА компенсує витрати, пов`язані з доставкою подарунка або сплатою митних зборів, у триденний термін після його передачі.

Згідно з документом, оцінювати вартість подарунка, вирішувати питання про можливість його використання, а також визначати місце і термін зберігання буде спеціальна комісія, до складу якої увійшли семеро осіб – представники управлінь та апарату КМДА.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Кабінет міністрів затвердив порядок передачі подарунків, отриманих представниками органів державної влади на офіційних заходах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня