На шахті в Донецькій області відбувся повторний спалах метану: є постраждалі

На шахті в Донецькій області відбувся повторний спалах метану: є постраждаліТрьох шахтарів госпіталізовано через повторний спалах метану, який стався 30 березня в Красноармійську Донецької області на шахті Червоноармійська-Західна № 1 на горизонті 593 м. у п`ятій північній лаві.

Як йдеться у повідомленні прес-служби МНС України, 2 гірники з опіками перебувають у важкому стані, 1 гірник – у стані середнього ступеня тяжкості. Вони доставлені в опіковий центр Донецького інституту невідкладної відновлювальної хірургії.

У шахті працювали 785 гірників, на аварійній ділянці 25. Роботи у шахті призупинені, люди виведені на поверхню. Причина спалаху метану встановлюється.

Як повідомлялося, ввечері 30 березня, за повідомленням територіального управління Державного комітету з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду в Донецькій області, 21 шахтар був евакуйований через повторний спалах метану на шахті Червоноармійська-Західна № 1.

Аварія за подібних обставин відбувається на цій шахті вже вшосте за останні 2 роки. 28 березня в зазначеній шахті виникла пожежа, в результаті якої постраждали 3 людини. 30 березня шахта відновила видобуток вугілля на всіх ділянках, крім аварійної. 4 липня 2009 четверо шахтарів були госпіталізовані через спалах метану на вказаній шахті.

***

ВАТ Вугільна компанія Шахта Червоноармійська-Західна № 1 здійснює видобуток вугілля марки К (коксівне), до його складу входить збагачувальна фабрика Чумаківська. 40,85% акцій Червоноармійської-Західної № 1 володіє ТОВ Інвестразвітіе (Донецьк), 50,14% – ЗАТ Донецьксталь-металургійний завод.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня