Прокуратура опротестувала рішення Київради про приватизацію центру для дітей з обмеженими можливостями

Прокуратура опротестувала рішення Київради про приватизацію центру для дітей з обмеженими можливостямиПрокуратура Києва опротестувала рішення Київської міської ради про включення до приватизаційного списку нежитлового приміщення медичного Центру проблем слуху та мовлення “Суваг”.

Як говориться в повідомленні прокуратури, в ході перевірки встановлено, що рішенням Київради нежитлове приміщення Центру проблем слуху та мовлення Суваг по вулиці Володимирській включено до Програми приватизації комунального майна столиці.

Центр Суваг було створено Київрадою у червні 2003 року і підпорядковано Головному управлінню охорони здоров`я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації (КМДА). Центр створено з метою комплексної багатопрофільної реабілітації та інтеграції дітей з проблемами слуху та мовлення в соціальне середовище, і він має статут юридичної особи.

У прокуратурі наголошують, що рішення про включення центру до приватизаційного списку не відповідає вимогам Конституції і законодавства України.

Зокрема, питання збереження профілю діяльності установи охорони здоров`я і надання іншого рівнозначного приміщення не вирішено з Головним управлінням охорони здоров`я та медичного забезпечення КМДА.

Крім того, відчуження комунального майна закладів охорони здоров`я передбачає певний порядок. Згідно зі ст. 95 закону Про державну програму приватизації “з метою збереження профілю діяльності, продаж об`єктів установ охорони здоров`я здійснюється переважно за некомерційним конкурсом.

Нагадаємо, що Київрада на своєму останньому засіданні 25 березня скасувала своє попереднє рішення про приватизацію приміщення дитсадка Орлятко, який розташовано за адресою провулок Аскольдів, 5, у Печерському районі столиці, і є пам`ятником архітектури.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня