У Чернігові на п`ятому поверсі житлового будинку вибухнув газ

У Чернігові на п`ятому поверсі житлового будинку вибухнув газУчора, 30 березня, через вибух газу у п`ятиповерховому житловому будинку в районі Красного мосту у Чернігові госпіталізували чоловіка.

Як повідомив начальник центру зв`язків з громадськістю управління МВС у Чернігівській області Сергій Бриль, вибух стався близько 17:45 на 5 поверсі будинку по вул. Шевченка, 37.

“Міліція після вибуху оточила будинок, щоб не постраждали близько 200-300 перехожих і глядачів, – поінформував Бриль. – За однією з версій співробітників МНС, у чоловіка з порушеним нюхом був відключений газ через несплату, він намагався його підключити, за іншою – на кухні містився газовий балон “.

Він також уточнив, що вибуховою хвилею пробило стіну сусідньої квартири, куди і викинуло чоловіка.

В результаті вибуху виникла пожежа в 2 квартирах. Господаря квартири попередньо госпіталізували в обласну лікарню з опіками різного ступеня тіла і дихальних шляхів, а також ударами.

На місці події працює група співробітників Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, газових служб і міліції.

Нагадаємо, 20 березня повідомлялося, що в селі Стрільники Бахмацького району Чернігівської області вибухом газу був зруйнований одноповерховий житловий будинок. Одна людина загинула.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня