Азаров призначив відповідального за розробку угод з Росією

Азаров призначив відповідального за розробку угод з РосієюПрем’єр-міністр України Микола Азаров доручив першому віце-прем`єр-міністру Андрію Клюєву очолити робочу групу з розробки угод з Росією.

“Доручаю Андрію Петровичу щодня займатися розробкою угод і цією справою”, – сказав сьогодні Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Крім того, за його словами, визначені також робочі групи з розробки текстів угод з різних напрямів співпраці з Росією. “Ми повинні зробити все, щоб прибрати в українсько-російських відносинах все те, що викликає напругу і непорозуміння”, – зазначив глава уряду.

Говорячи про підсумки свого робочого візиту до Російської Федерації, прем`єр-міністр також повідомив про досягнення домовленостей про початок переговорів щодо зміни умов контракту на постачання природного газу з Росії в Україну. За словами Азарова, Росія висунула низку умов щодо виконання Україною двосторонніх домовленостей з різних аспектів економічного співробітництва.

“Ці вимоги треба ретельно вивчити і прийняти рішення”, – наголосив глава уряду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня