Бютівець, що вступив у коаліцію, заявив, що його “змусили прийняти таке рішення”

Бютівець, що вступив у коаліцію, заявив, що його Народні депутати від БЮТ, які приєдналися до коаліції напередодні Стабільність і реформи, пояснили журналістам Коммерсантъ-Украина причини свого вчинку.Перебіжчик Валентин Зубов розповів, що рішення увійти в коаліцію далося йому важко. “Мене змусили прийняти таке рішення. Крім іншого, я втомився від війни і хочу спокійного життя. Більше нічого сказати не можу”, – заявив бютівець.

Водночас, як зазначає видання, рішення другого перебіжчика, нунсівця, колишнього члена партії Фронт змін Сергія Василенка не було несподіваним: 11 березня він разом з депутатами блоку Литвина, Партії регіонів і Компартії голосував за новий склад Кабінету міністрів, за що на наступний день був позбавлений партквитка. Вчора Василенко заявив, що він спочатку будував плани входження у владу разом з лідером Фронту змін народним депутатом Арсенієм Яценюком.

“Якщо б Яценюк, крім посади прем`єр-міністра і постів в економічному блоці уряду, не зажадав у Януковича губернаторських посад, ми увійшли б у владу більшістю фракції НУ-НС. Я не бачу себе руйнівником країни – якщо Яценюк раптом змінив свої плани, то я ні “, – заявив Власенко.

Крім іншого, я втомився від війни і хочу спокійного життя. Більше нічого сказати не можу
Раніше Арсеній Яценюк заявляв, що в ході його переговорів з Президентом Віктором Януковичем питання розподілу посад не обговорювалося.

Разом з тим заступник глави фракції НУ-НС Тарас Стецьків вважає, що в його фракції залишилися депутати, які бажають приєднатися до більшості. “Я не виключаю, що кілька депутатів ще поповнять когорту зрадників”, – зазначив Тарас Стецьків. За його словами, таких депутатів виключать з фракції.

У БЮТ, крім цього, мають намір позбавити перебіжчиків депутатських мандатів. “Ми вважаємо підписи членів БЮТ під коаліційною угодою їх заявами про вихід з фракції. Таким чином, ми будемо готувати документи до Центрвиборчкому, щоб ці тушки були позбавлені права входити в нашу політичну силу”, – сказав Андрій Кожем`якін.

Як повідомлялося, сьогодні, 31 березня, в коаліцію Стабільність і реформи увійшов ще один депутат від БЮТ Петро Кузьменко. Таким чином з моменту формування коаліції у неї вже увійшли сім депутатів БЮТ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня