В Україну прибули Телботт і Солана

В Україну прибули Телботт і СоланаСьогодні, 31 березня, до України на запрошення Фонду Віктора Пінчука прибутку колишній заступник держсекретаря США і президент Брукінгз-Інституту Строуб Телботт та колишній Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки (1999-2009) і генеральний секретар НАТО (1995-1999 ) Хав`єр Солана.

Як повідомили у Фонді Пінчука, провідні фахівці в галузі зовнішньої політики і політики безпеки спеціально прибули до Києва для участі в публічній дискусії, яку проводять Ялтинська Європейська Стратегія (YES) і Фонд Віктора Пінчука.

Подія, в якій візьмуть участь студенти, аспіранти та молоді науковці провідних вузів України, відбудеться в Дипломатичній академії МЗС України. Гості будуть виступати перед аудиторією на тему Глобальні виклики: як відповідають на них Європа і США? і відповідати на запитання учасників дискусії.

Також сьогодні в рамках візиту Телботт і Солана візьмуть участь у засіданні Дипломатичного клубу за участю впливових українських політиків, експертів та представників ділових кіл. Дипломатичний клуб – спільний проект Фонду Віктора Пінчука та Фонду Арсенія Яценюка Open Ukraine.

Нагадаємо, в грудні минулого року Хав`єр Солана пообіцяв підтримувати євроатлантичні прагнення України. Раніше, у вересні, Солана зізнався, що розчарований лідерами України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня