Опитування: 80% киян вважають, що Черновецький має піти у відставку

Опитування: 80% киян вважають, що Черновецький має піти у відставкуПереважна більшість – 80% – опитаних киян вважають, що мер Києва Леонід Черновецький повинен піти у відставку негайно.

Про це свідчать результати телефонного опитування на тему Політична ситуація в Києві, проведеного Інститутом Горшеніна у Києві з 27 по 29 березня.

Так, згідно з результатами дослідження, 89,1% опитаних негативно оцінюють роботу, виконану Черновецьким на посаді мера, 6,9% – позитивно, важко відповісти – 3,9%.

Не довіряють нинішньому меру столиці 89% респондентів, довіряють – 7,6%, важко відповісти – 3,4%.

90,8% опитаних не задоволені тим, як вирішуються нагальні проблеми міста місцевою владою, задоволені – 7,2%, важко відповісти – 2%.

81,3% респондентів вважають, що Л. Черновецькому слід негайно піти у відставку, протилежної думки дотримуються 12,1%, важко відповісти – 6,5%.

У ході дослідження було опитано 1 тисячу киян віком від 18 років, похибка вибірки становить 3,2%.

“Цей показник є найнижчим по Україні. Тобто якщо взяти всі міста України, в тому числі районні центри, то найбільш негативне ставлення саме до Черновецького”, – заявив директор Київського інституту управління імені Горшеніна Кость Бондаренко.

Нагадаємо, що згідно з результатами опитування, проведеного на початку березня Українським демократичним колом на замовлення Інституту політики, більшість киян не схвалюють діяльність столичного мера Леоніда Черновецького і готові висловити йому недовіру на референдумі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня