У ПР прокоментували ініціативу БЮТ щодо відставки віце-прем`єра

У ПР прокоментували ініціативу БЮТ щодо відставки віце-прем`єраЛідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що ініціатива БЮТ щодо відставки Володимира Семиноженка з посади віце-прем`єр-міністра України свідчить, що в цій політичній силі сьогодні – “розгубленість”.

“Я не можу коментувати те, що відбувається сьогодні в БЮТ, але мені здається, що це – просто розгубленість”, – заявив Єфремов сьогодні в інтерв`ю журналістам. “Я не бачу ніякої логіки в цих діях”, – додав він.

“Якщо це запускається система якась, то вона дурна, – також зазначив регіонал, – а якщо це якісь люди зводять особисті рахунки з Семиноженком, то це ще гірше”.

Нагадаємо, що народний депутат України від фракції БЮТ Ольга Боднар внесла на розгляд ВР проект постанови про відставку Семиноженка з посади віце-прем`єра з гуманітарних питань. Семиноженко курирує 16 сфер, серед яких охорона здоров`я, освіта, інтелектуальна власність, реклама та виставкова діяльність, мовна політика.

Одна з останніх заяв Семиноженка викликала неоднозначну реакцію в політикумі. 27 березня він виступив за обговорення можливості створення союзу трьох держав – України, Росії та Білорусі.

Абсурд чи порятунок?

Член фракції НУ-НС В`ячеслав Кириленко 30 березня в ефірі телекомпанії Україна назвав ідею віце-прем`єра про створення союзу трьох держав абсурдною. “Говорити про якесь широке об`єднання України (з Росією і Білоруссю) – мені здається, що загалом це абсурдно”, – сказав він.

При цьому Кириленко висловив сумнів, що Україна зможе отримати економічну вигоду в разі створення такого союзу. Днем раніше, 29 березня очолювана Кириленком партія За Україну! попросила Президента, прем`єр-міністра і міністра закордонних справ дати оцінку заявам Семиноженка про можливе обговоренні створення вищезгаданого союзу. 

Водночас, депутат від фракції Компартії Леонід Грач 30 березня також в ефірі Україна назвав цей союз необхідним. “Це життєво важливе, що нам потрібно зробити, щоб врятувати народ України і саму Україну”, – сказав він. Депутат назвав актуальною загрозу тероризму в Криму, висловивши при цьому думку, що створення союзу трьох держав заспокоїло б ситуацію в автономії.

“Ще раз хочу сказати: у Криму давним-давно дозріли умови для подібного, що відбувалося в Москві або інших місцях”, – вважає депутат. Грач зазначив, що на півострові ведуть діяльність терористичні угруповання, в тому числі ваххабітські. “Ось чому з цієї біди, яка трапилася 29 березня у Москві, нам потрібно зробити відповідні висновки у себе”, – сказав він.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин назвав політичною заяву Володимира Семиноженка про можливість створення союзу трьох держав – України, Росії та Білорусі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня