У Києві з`явиться служба порятунку для тварин

У Києві з`явиться служба порятунку для тваринНезабаром у Києві з`являться спеціальні служби, які займатимуться надзвичайними подіями, пов`язаними з тваринами, пише газета Сегодня.

За словами Світлани Берзіної, радника мера з питань охорони навколишнього середовища і тваринного світу, скоро, щоб зняти кота з дерева, не обов`язково буде телефонувати в МНС.

“Цим займуться спеціальні служби. Крім того, наші фахівці виїжджатимуть, якщо, наприклад, самотня людина померла, а в неї в квартирі скиглить собака. Міліція звичайно їх вбиває, рятувальники ж відвезуть до притулку”, – говорить Берзіна.

На питання, чи будуть послуги нової служби безкоштовними, Берзіна відповіла, що все залежить від фінансування.

Нагадаємо, що 23 березня читач Корреспондент.net надіслав фоторепортаж на портал громадянської журналістики Я-Корреспондент, в якому повідомлялося, що в Києві на подвір`ї житлового будинку № 35-г по вулиці Олени Теліги на Сирці на дереві на рівні сьомого поверху вже четвертий день сидить кіт.

Як тоді повідомив читач, на прохання допомогти зняти кота з дерева представники МНС і пожежної служби відповіли, що не займаються такими випадками. Однак, наступного дня в МНС повідомили, що врятували кота.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня