Семиноженко прокоментував вимогу БЮТ про його відставку

Семиноженко прокоментував вимогу БЮТ про його відставкуВіце-прем`єр України Володимир Семиноженко назвав необґрунтованою і сфабрикованою вимогу опозиції про його відставку.

“Мені всі ці розмови нагадують 37-й рік, коли йдуть суспільні процеси, в яких фабрикують справи які не мають нічого спільного ні з висловлюваннями, ні з точкою зору, ні, тим більше, з діями. На жаль, це той стиль, який став би реальністю, якщо б перемога тієї чи іншої сили була реалізована в нашій державі “, – сказав Семиноженко сьогодні на прес-конференції в Кабміні.

Водночас, віце-прем`єр зазначив, що засоби масової інформації об`єктивно висвітлили його позицію щодо “провокаційного пропозиції одного з депутатів Держдуми про необхідність створення єдиної держави”. На думку Семиноженка, ініціатива опозиції про його відставку стала результатом політики опозиційних сил, які розділяють українців “на правильних і неправильних”.

Віце-прем`єр зазначив, що головним завданням уряду є входження України до 2020 року в двадцятку найбільш розвинених країн. “З поглядами тих людей, які реєструють подібні постанови ми, в принципі, не можемо цього досягти, а з їхньою участю в державній політиці за 5 років ми впали на десятки позицій у рейтингах конкурентоспроможності”, – додав він.

“Коли реєструються подібні постанови, країна повертається у 37-й рік, де знищується генетика, де знищуються біотехнології, де взагалі ведеться полювання на відьом. Я думаю, що робота є роботою, і ми її показуємо на прикладі наших чітких послідовних кроків. Ну а завдання опозиції – реєструвати постанови, піднімати галузь, але краще, щоб вони інтелектуально з нами змагалися “, – переконаний він.

Віце-прем`єр також зазначив, що є прихильником участі України у всіх глобальних інтеграційних проектах, як західних, так і східних.

Нагадаємо, раніше народний депутат України від фракції БЮТ Ольга Боднар внесла на розгляд ВР проект постанови про відставку Семиноженка з посади віце-прем`єра з гуманітарних питань. Сьогодні, 30 березня, лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що ініціатива БЮТ щодо відставки Семиноженка свідчить, що в цій політичній силі – “розгубленість”.

Одна з останніх заяв Семиноженка викликала неоднозначну реакцію в політикумі. 27 березня він виступив за обговорення можливості створення союзу трьох держав – України, Росії та Білорусі. Спікер ВР назвав цю заяву Семиноженка політичною, член фракції НУ-НС В`ячеслав Кириленко – абсурдною, а депутат від фракції Компартії Леонід Грач назвав створення такого союзу порятунком для України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня