Янукович сподівається на підтримку Казахстану в ОБСЄ

Янукович сподівається на підтримку Казахстану в ОБСЄПрезидент Віктор Янукович заявив, що України сподівається на підтримку Казахстану в питанні головування Києва в ОБСЄ в 2013 році.

Про це він заявив під час зустрічі з головою ОБСЄ, державним секретарем – міністром закордонних справ Республіки Казахстан канатом Саудабаєвим, яка відбулася сьогодні в Києві.

Янукович зазначив, що Україна готова підтримувати ініціативи, що надходять від казахстанської сторони під час її головування в ОБСЄ. Зокрема, зазначив Президент, Україна підтримує пропозицію Казахстану про скликання саміту ОБСЄ.

“Сподіваємося, що ви в 2013 році також підтримайте ініціативи України щодо її головування (в ОБСЄ)”, – зазначив глава держави, звертаючись до чинного голови ОБСЄ Саудабаєва.

Як повідомлялося, в грудні на той час міністр закордонних справ України Петро Порошенко підтвердив готовність України очолити Організацію з безпеки і співробітництва в Європі в 2013 році.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня