У Шевченківському районі Києва планують встановити 500 кіосків

У Шевченківському районі Києва планують встановити 500 кіосківШевченківська районна у Києві рада заявляє про дозвіл Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської міської державної адміністрації приватним підприємцям встановити 500 нових малих архітектурних форм (МАФ) на території району.

“Сьогодні вже підготовлено перший список, який охоплює 178 МАФів. Мер і його команда починають новий етап реалізації свого бізнес-проекту”, – сказано в повідомленні райради.

Із зазначеного переліку 178 кіосків, за даними райради, 30 буде встановлено біля шкіл, 52 – на зелених зонах, 15 – біля станцій метро.

Район зазначає, що не має в своєму розпорядженні повноважень зі встановлення та демонтажу кіосків, оскільки їх централізувала міськадміністрація.

Нагадаємо, що раніше заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернувся до уряду з вимогою на нараді з питань вирішення проблем забезпечення життєдіяльності та подальшого розвитку Києва у суботу, 20 березня, розглянути проблему перетворення столиці на “місто МАФів”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня