Тимошенко: Янукович консолідував корупцію

Тимошенко: Янукович консолідував корупціюПід час сьогоднішнього засідання опозиційного уряду голова координаційної ради Об`єднаної парламентської опозиції Юлія Тимошенко підкреслила, що на наступному пленарному тижні опозиція буде ініціювати скасування закону про перенесення на 2011 рік вступу в дію антикорупційних законів.

Тимошенко нагадала, що Президент України підписав закон про відтермінування на рік введення в дію пакету антикорупційних законів.

Екс-прем`єр здивувалася тим, що Віктор Янукович, який оголосив боротьбу з корупцією, сам ініціював перенесення вступу в дію цих законів. “По суті справи, він консолідував корупцію”, – сказала вона.

Крім того, за словами Тимошенко, сьогодні Верховна Рада відмовилася внести зміни до закону, який стосується боротьби з відмиванням коштів. “Це все свідчить про те, що створюється “бульйон” для наступної корупції, і це означає, що опозиція має сьогодні зробити кілька кроків”, – сказала вона.

Тимошенко зазначила, що опозиції у ВР слід ініціювати скасування відтермінування введення в дію пакету антикорупційних законів і вимагати поставити на повторний розгляд зміни до закону про протидію відмиванню брудних коштів. “Якщо ми цього не зробимо, Україна найближчим часом опиниться в списку FATF”, – вважає вона.

Як повідомлялося, Рада прийняла зміни до законів про запобігання та протидію корупції 10 березня. Цими змінами з 1 квітня 2010 року на 1 січня 2011 перенесено введення в дію антикорупційних законів: Про засади запобігання та протидії корупції, Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень і Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення, прийнятих Верховною Радою України 11 червня 2009 року. 29 березня Президент України схвалив ці зміни – відклав введення в дію антикорупційних законів.

Сьогодні ж, 31 березня, Рада відмовилася прийняти в першому читанні проект закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним чином, та боротьбі з фінансуванням тероризму.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня