Фотогалерея: Акції проти і на підтримку Табачника в Києві

Фотогалерея: Акції проти і на підтримку Табачника в КиєвіВ Україні не вщухають студентські протести проти призначення Дмитра Табачника міністром освіти та науки України.

У середу, 31 березня, активісти громадського руху “За Україну!” провели під стінами Кабміну флешмоб з вимогою звільнити Табачника з посади керівника МОН.

Під час цієї акції відбувся персоманс – один з учасників у костюмі клоуна, беручи гроші із миски з підписом “Казна”, показував, чим займається новий міністр.

Крім того, цього дня київські студенти виставляли оцінки у “Заліковій книжці” Дмитра Табачника. У цій акції, що відбувається у рамках громадянської кампанії “Табачника геть!”, уже взяли участь студенти Львова, Тернополя, Луцька, Харкова та Кіровограда.

У Києві вона тривала у кількох місцях. Студенти виставили міністру оцінки по предметах “Основи казнокрадства”, “Політична клоунада”, “Історична містифікація”, “Налапокладство” та інших біля КПІ, Києво-Могилянської Академії й КНУ імені Тараса Шевченка, а також засудили відміну іспиту з української мови у вишах.

Найбільш творчо до цієї акції підійшли студенти Могилянки, які з пилососами у руках і перекресленими портретами нового міністра освіти на спинах танцювали під пісню з фільму “Ловці за привидами”, текст якої було змінено на “Геть Табачника!”.

Згодом учасники акції перемістилися до цирку, де підписали символічну заліковку, а потім понесли її до Міністерства освіти та науки. Близько до будівлі їх не підпустили представники “Беркуту”, які щільними рядами перегородили шлях до майданчика біля входу. Проте учасникам акції вдалося передати “заліковку”, де було зібрано близько 10 тисяч підписів студентів.

Біля міністерства вони зустрілися з учасниками акції на підтримку Дмитра Табачника. Хлопці і дівчата стояли з білими трояндами в руках і лозунгами “Табачник – надія української освіти”, “Освіті – правдиву історію”, “Підтримаємо реформи в освіті” та ін.

Репортаж із сьогоднішніх акцій проти і на підтримку Табачника дивіться у новій фотогалереї Новинаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня