Наша Україна вимагає від Януковича реакції на “антидержавні заяви” Семиноженка

Наша Україна вимагає від Януковича реакції на Президія політради партії Наша Україна на своєму засіданні прийняла заяву, в якій вимагає від Президента України Віктора Януковича принципової реакції на антидержавні заяви віце-прем`єр-міністра Володимира Семиноженка.

Про це повідомили в прес-службі НУ.

“Президія політради партії Наша Україна вважає неприйнятними дляпосадової особи і несумісними зі статусом віце-прем`єр-міністра України заявиВолодимира Семиноженка щодо можливості входження України в якийсь союз з Росієюі Білоруссю”, – йдеться в заяві.

У документі підкреслюється, що “саме висловлювання такої пропозиції мало бути сприйнято як приниження і дляУкраїни, і для українських політиків. Замість цього представник українськогоуряду не тільки не відкидає його, а вступає в обговорення – фактично, стаєспівавтором”.

“Вже майже два десятиліття існує незалежна Українська держава. Томунеприродно, коли ідеї, що суперечать його Конституції, які спрямовані на підривїї суверенітету і незалежності висловлює людина, яка отримала посаду в урядіцієї країни “, – підкреслюється в заяві.

У Нашій Україні переконані, що “Президент, як гарант державногосуверенітету України, її територіальної цілісності, дотримання її Конституціїне має права ігнорувати посягання на основи державності з боку представниківуряду”.

Як повідомлялося, депутат Держдуми РФ Євгеній Федоров пропонує до 2020 рокустворити єдину державу Росії, України та Білорусі зі столицею в Києві. З його слів,відповідну пропозицію розіслано 450 народним депутатам України.

26 березня віце-прем`єр-міністр Семиноженко заявляв, що уряд розгляне ідеюстворення союзу України, Росії та Білорусі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня