Фаріон оцінила українську мову Тимошенко, Азарова і Герман

Фаріон оцінила українську мову Тимошенко, Азарова і ГерманДепутат Львівської облради від ВО Свобода Ірина Фаріон, відома заявою, що дітям з російськими іменами не місце в Україні, поставила політикам оцінки з української мови.

На прохання журналіста Газета.ua поставити оцінку з мови екс-прем`єру ЮліїТимошенко та чинному прем`єру Миколі Азарову, Фаріон відповіла:

“Юлія Володимирівна добре вивчила мову на лексичному рівні, але насинтаксичному вона абсолютно неукраїнська, бо Тимошенко мислить російською. Унеї неукраїнська фонетика”, – сказала Фаріон.

“Щодо Азарова: те, що він тримає карту в руках і читає українською,добре … Я категорично не сприймаю їх ідеологію, але якщо давати Азаровуоб`єктивну оцінку, то він зробив перший позитивний крок. Йому потрібно хорошогорепетитора, щоб ставив йому усну мову”, – зазначила депутат облради.

Вона також зазначила, що українською добре володіє регіоналка Ганна Герман.”Але її мова у мене викликає відразу, вона говорить одне, думає інше, аробить взагалі щось третє”, – вважає Фаріон.

Представниця Свободи також зазначила, що у разі, якщо у Верховній Радіспробують надати російській мові статус регіональної, то свободівці з`їдутьсядо Києва.

“Щоб надати російській статус державної, треба конституційну більшість- 300 плюс один голос. Це неможливо, але якщо вони не можуть пройти черездвері, то починають це тягнути через вікно. Хочуть надати повноваження обласнимрадам. Не дай Боже, якщо в квітні вони поставлять це питання на порядок денний,- ми звеземо людей до Києва”, – сказала Фаріон.

На питання про те, чи педагогічно  глузувати над дітьми перед їхніми ровесниками,вона відповіла: “Мені закидають, що виступ у садку був дуже радикальним. Ачи можна радикально любити свого чоловіка чи маму? Такі радикали і рухаютьсвіт. Якби Тарас Шевченко не був одержимий українськими ідеями, то ми сьогодніне мали б його портретів у кожному будинку. Так і я хочу, щоб наші діти булиМихайликами, Степанками, Галинками, а не Стьопами і Галками”.

Нагадаємо, Фаріон у львівському дитсадку образила дітей з російськимиіменами. Зокрема, дівчинці Олені вона сказала: “Якщо станеш Альоною, топотрібно пакувати валізи і їхати в Московію”. Також їй не сподобалисяімена Миша і Ліза, яке, на думку Фаріон, походить від інфінітива”лизати”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня