Томенко назвав Уряд змін Яценюка молодіжним крилом Партії регіонів

Томенко назвав Уряд змін Яценюка молодіжним крилом Партії регіонівВчорашні збори так званого Уряду змін Арсенія Яценюка не мають нічого спільного зі справжньою роботою опозиційного уряду, і нагадують збори молодіжного крила Партії регіонів, заявив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

Віце-спікер зауважив, що, за законом про регламент Ради, до парламентського опозиційного уряду можуть входити лише народні депутати. “Це нагадує молодіжну тусовку, і я її тлумачу як створення молодіжної організації Партії регіонів”, – сказав Томенко.

За його словами, у цьому заході в робочий час взяли участь кілька народних депутатів. “Я думаю, що та молодь, яка підтяглася і була на гулянці, може цілком претендувати на те, щоб створити нове крило молодіжки Партії регіонів. З опозицією, і тим більше з урядом, це зібрання не можна асоціювати”, – запевнив віце-спікер.

Як повідомлялося, 15 квітня народний депутат, лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк презентував проект Уряд змін. Він зазначив, що цей проект, перш за все, спрямований на те, щоб дати можливість новій генерації українських політиків проявити себе.

За словами Яценюка, він хотів би змінити стереотип, відповідно до якого у владу можна потрапити тільки з влади. Лідер Фронту змін зауважив, що в Україні вже з`явилося нове політичне покоління, і це покоління має отримати свій шанс.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня