Міліція затримала сина Корчинського після маршу пам`яті Максима Чайки

Міліція затримала сина Корчинського після маршу пам`яті Максима ЧайкиУчора, 18 квітня, в Одесі затримали Данила Корчинського, який є сином лідера Братства Дмитра Корчинського.

Як повідомляє Братство, міліція затримала шістьох учасників маршу пам`яті Чайки, четверо з яких перебувають у Приморському районному відділенні, а ще двоє – у Шевченківському.

В організації повідомили, що затримання почалися відразу після закінчення заходів, присвячених річниці смерті Максима Чайки. Як тільки автобуси з націоналістами з інших міст роз`їхалися по домівках, правоохоронці затримали голову одеського Братства Дмитро Лінька і представника Українського автономного опору Олексія Макарова, які їх проводжали.

“Всю ніч їх допитували. Не витримавши тортур і допитів, Макаров перерізав собі вени. Йому надано медичну допомогу, стан здоров`я задовільний”, – заявили в Братстві.

Як повідомлялося, в суботу, 17 квітня, в Одесі відбувся мітинг і марш пам`яті убитого в минулому році студента Максима Чайки, який зібрав понад тисячу осіб.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня