Братство: Одеська міліція відпустила сина Корчинського

Братство: Одеська міліція відпустила сина КорчинськогоПравоохоронці відпустили затриманого за підозрою в хуліганстві Данила Корчинського – сина лідера партії Братство Дмитра Корчинського.

Про це повідомив співробітник прес-служби Братства Віталій Чорний.

За його словами, Данила Корчинського відпустили в ніч з 18 на 19 квітня. “Ми не знаємо, чому його відпустили, – це політика міліції”, – відзначив представник Братства.

Він наголосив, що в СІЗО перебувають ще 4 націоналісти – по 2 в Приморському та Шевченківському райвідділах. Зокрема, досі затримані Дмитро Лінько, Олексій Макаров, Катерина Оврамець та Віталій Краснощок.

“Наразі з ними не вдалося зв`язатися. Інформацію про те, що вони ще в СІЗО, нам підтвердили в міліції”, – додав Чорний.

У свою чергу співробітник УВС Одеси повідомив, що Данило Корчинський взагалі не був затриманий правоохоронцями 17 квітня, – до міліції потрапили тільки Олексій Макаров і Дмитро Лінько, які раніше вже притягувалися до відповідальності за підозрою в екстремістській діяльності.

Співробітник сектора у зв`язках з громадськістю Одеського міського управління внутрішніх справ Тетяна Хмельницька також наголосила, що під час акції 17 квітня були затримані тільки двоє чоловіків. Вони підозрюються в хуліганстві, яке полягало у закиданні будівлі за адресою Сегедська, 16 фаєрами і ємностями з зеленкою.

Підозрювані будуть перебувати в слідчому ізоляторі до з`ясування всіх обставин інциденту. Також у прес-службі спростували інформацію про те, що один із затриманих перерізав собі вени під час перебування в СІЗО.

Як повідомлялося, в суботу, 17 квітня, більше тисячі одеситів провели марш, присвячений річниці з дня загибелі Максима Чайки.

За інформацією громадської організації Вільна Одеса, після завершення суботніх акцій затримані без пояснення причин Дмитро Лінько, Олексій Макаров, Катерина Оврамець, Віталій Краснощок і Данило Корчинський. Затриманих піддають допитам у нічний час і не допускають адвокатів, наголошується в заяві.

20 квітня о 12:00 активісти націоналістичних організацій і партій проведуть пікетування будівлі облуправління міліції в Одесі з вимогою “негайного звільнення всіх затриманих і припинення репресій щодо українських патріотів”.

За матеріалами:  ІА Репортер

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня