Москаль: На літаку, що здійснив аварійну посадку в Одесі, літає Балога

Москаль: На літаку, що здійснив аварійну посадку в Одесі, літає БалогаНародний депутат, член фракції НУ-НС Геннадій Москаль заявив, що літак, що летів у неділю в Анталію і здійснив вимушену посадку в Одесі, належить лідеру Єдиного центру, екс-главі Секретаріату Президента Віктору Балозі. Про це він сказав у коментарі газеті ННовая .

“Він (Балога – ред.) використовує цей літак, літає на ньому. Я знаю, що він хотів його продати, але через фінансову кризи не знайшлося покупців”, – сказав Москаль.

Водночас, в офіційних повідомленнях йдеться, що літак належить компанії Аеростар. Про це ж заявляють і в самій компанії. При цьому, ім`я пасажира, який летів в Анталію, в авіакомпанії не називають. Інспектор з безпеки польотів Євген Тарасенко розповів про причини аварійної посадки. За його словами, під час польоту з ладу вийшов один із двох двигунів літака.

“Було прийнято рішення не ризикувати і негайно посадити літак у найближчому аеропорту. Найближче був міжнародний аеропорт Одеса, який дав згоду на посадку нашого чартеру”, – повідомив інспектор.

Falcon-20 – невеликий американський реактивний літак, призначений для експлуатації на авіалініях малої і середньої протяжності. Салон обладнаний усіма зручностями для перевезення VIP-пасажирів.

Як повідомлялося, в неділю, 18 квітня, о 18:15 в міжнародному аеропорту Одеса в результаті нестійкої роботи двигуна здійснив аварійну посадку екіпаж літака Falcon-20 (належить авіакомпанії Аеростар), який виконував чартерний рейс Бориспіль-Анталія.

За матеріалами: Новая

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня