Аваков змінив Фельдмана на посаді голови харківської облорганізації Батьківщини

Аваков змінив Фельдмана на посаді голови харківської облорганізації БатьківщиниСьогодні екс-губернатор і екс-член політради Нашої України Арсен Аваков став керівником Харківської обласної організації партії ВО Батьківщина, що входить до БЮТ. Напередодні президія політради партії звільнила Олександра Фельдмана – за його власним бажанням – з посади голови облорганізації і призначив в.о. міської організації.

Сьогодні облорганізація Батьківщини повідомила: вчора Олександр Фельдман став в.о. голови міськорганізації, а його посаду – голови облорганізації – щоправда, теж із “в.о.” зайняв Арсен Аваков.

Юлія Тимошенко, лідер БЮТ, пояснила, чому облорганізацію очолив Аваков. Зокрема, у зверненні “до демократичних кіл Харківщини”, опублікованому у виданні Главное, Тимошенко заявила: “… Мною ухвалено рішення запросити Арсена Авакова вступити в партію й очолити Харківську обласну організацію Батьківщина і покласти початок об`єднавчому процесу демократичних сил Харківщини”.

“Олександр Фельдман, який багато років є лідером Батьківщини на Харківщині та віддано працює, захищаючи інтереси України, суспільства, кожної людини, очолить міську партійну організацію Харкова, де його потенціал є найефективнішим. Я переконана, що об`єднання двох лідерів і їх успішна злагоджена робота дадуть важливий для країни результат “, – наголосила Тимошенко.

Деякі харків`яни-члени БЮТ уже заявили про свою незгоду з таким рішенням. За словами керівника фракції БЮТ в Харківській обласній раді Андрія Стронова, партійці не проти посилення БЮТ новими прихильниками блоку, але рішення щодо заміни голови обласної партійної організації повністю не відповідає реальним настроям партійців на місцях і думці місцевої команди БЮТ.

А керівник Харківської міської організації ВО Батьківщина Віктор Ларченко назвав таке рішення “непорозумінням”, яке є результатом “якихось внутрішньопартійних інтриг, які ставлять БЮТ на Харківщині на межу руйнування і розколу”.

Як нагадали ЗМІ, Арсен Аваков був “людиною Ющенка” в облдержадміністрації. У 2005 році він став не тільки губернатором, але й членом Нашої України. У цьому році напередодні другого туру президентських виборів Аваков залишив посаду – він написав заяву про звільнення за політичними мотивами. Перед цим він заявив, що підтримує одного з кандидатів у президенти Юлію Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня