„Пам’яті героїв Чорнобиля”. Благодійна вистава у київському театрі "Дивний Замок"

26 квітня цього року о 19-30 в приміщенні Київського камерного театру-студії "Дивний Замок" відбудеться благодійна вистава „Пам’яті героїв Чорнобиля” (м. Київ, вул. Єреванська, 11).
26 квітня цього року о 19-30 в приміщенні Київського камерного театру-студії “Дивний Замок” відбудеться благодійна вистава „Пам’яті героїв Чорнобиля”.

Вхід вільний.

Київський камерний театр-студія «Дивний Замок» заснований у 1987 році.

У репертуарі театру переважають вистави, створені за творами з містичним змістом – постановки, які умовно можна віднести до стилю андеграунд. За час існування театру таких створено близько п’ятдесяти, а саме:

«Маска Червоної Смерті» Е. А. По, «Випадок для Фреденталя» Е. Сверлінга, «Тополя» та «Великий льох» Т. Г. Шевченка, «Лабіринт для Мінотавра» О. Іванченко, «Поверхи» П. Ж. Беранже, «Іграшка на ім’я Кохання» М. Вішнека; комедії: «Дивні танці» за віршами О. Хаяма, «Хмарочос» та «Сон артиста» О. Іванченко; пластичні: «Маски часів» та «Ангел і дзеркало» О. Іванченко; дитячі: «Аліса в країні чудес» та «Аліса у задзеркаллі» Л. Керола, «Скандинавські казки» та «99 зайців» за мотивами казок Скандинавії, «Казка про діда Піхта» Г. Кіяшко, «Казка про сіль» О. Іванченко, «Таємний еліксир» А. Гур’єва та В. Ткаченка, «Жаба» О. Іванченко, «Шкідливі поради» Г. Остера.

Всі репертуарні вистави створені за постановкою Олени Іванченко.

Творчий колектив брав участь у популярних театральних форумах та фестивалях: «Уанмен-шоу», «Відлуння», «Розкуття», «Київська Пектораль», «Золотий Лев» та інших.

У 2007 році театр «Дивний замок» став першим учасником Всеукраїнського благодійного освітнього проекту «Театральна DVD Хрестоматія». Проект започаткувала столична «Студія Мистецьких Ініціатив». Автори програми ставлять собі за мету популяризацію українських театрів. Програма має централізований характер, а саме – фільмування театральних постановок, створення DVD-накладу та розповсюдження по всій Україні.

З 1996 року за ініціативи художнього керівника та директора Олени Іванченко в театрі створено дитячо-юнацьку театральну школу. Вже з семи років діти вивчають театральну справу та опановують дивне та магічне театральне ремесло і кожного місяця складають заліки з вокалу, танців, сценічної мови, сценічного руху, гриму та макіяжу, історії театру, драматургії, теорії драми та ін. У кінці року випускники складають іспити, а найвидатніші беруть участь у виставах театру. Таке навчання дає змогу отримати портфоліо та диплом для продовження роботи чи навчання.

Адреса театру:

м.Київ, вул. Єреванська 11. Телефон: +38044-242-6318, -245-0553.

До театру можна потрапити від станції метро «Університет» чи метро «Льва Толстого» тролейбусом № 17;

від метро «Лук’янівка» тролейбусом № 19 до зупинки вулиця Єреванська; від метро «Шулявська» автобусом № 17 до зупинки «Площа космонавтів».

Або на таксі:)

www.divozamok.at.ua

e-mail: divniyzamok@mail.ru

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня