Івано-Франківська і Рівненська облради не змогли провести позачергові сесії з питання ЧФ РФ

Івано-Франківська і Рівненська облради не змогли провести позачергові сесії з питання ЧФ РФІвано-Франківська і Рівненська обласні ради не змогли провести у понеділок позачергові сесії для розгляду питання про недопустимість продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України після 2017 року через відсутність кворуму. Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal{mso-style-parent:””;margin:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:12.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;}@page Section1{size:595.3pt 841.9pt;margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm;mso-header-margin:35.4pt;mso-footer-margin:35.4pt;mso-paper-source:0;}div.Section1{page:Section1;}–> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable{mso-style-name:”Обычная таблица”;mso-tstyle-rowband-size:0;mso-tstyle-colband-size:0;mso-style-noshow:yes;mso-style-parent:””;mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;mso-para-margin:0cm;mso-para-margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:10.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-ansi-language:#0400;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-language:#0400;}

На початок сесії Івано-Франківської облради прибули 52 депутати, тоді якдля кворуму необхідна присутність 61 (всього в облраді 120 депутатів).

Під час перерви керівники фракцій намагалися додзвонитися відсутнімдепутатам, аби вони прийшли на сесію. Після перерви у сесійній залі булоприсутньо 58 депутатів (35 – фракції Нашої України, 11 – БЮТ, 5 – УНП, 6 -Національний вибір і 1 – Відродження Прикарпаття).

“Ми сьогодні не зможемо зібрати кворум для проведення сесії”, -підсумував голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник.

Він зазначив, що в цілому на сесії реєструвалися 62 депутати, але четверо зних відсутні у залі. “Їм (депутатам) телефонують, і вони виходять, колипотрібно”, – вважає Олійник. Він оголосив, що наступна сесія облрадивідбудеться у травні.

У свою чергу, на позачергову сесію Рівненської облради прибуло лише 37 депутатівоблради при необхідній мінімальній їхній кількості для ухвалення рішень 41(всього в облраді 80 депутатів).

Повною несподіванкою для депутатів облради і запрошених стала відсутність узалі більшої частини ініціаторів розгляду цього питання – членів фракції БЮТ.Зі всієї фракції, яка є найбільшою в облраді і нараховує 27 депутатів, напозачергову сесію прибуло лише 10 бютівців. З 23-х представників фракції НашаУкраїна зареєструвалися 15 депутатів. З фракції Української народної партіїприбули усі 10 депутатів.

Великою неприємністю назвав відсутність достатньої кількості депутатівперший заступник голови облради, лідер обласної організації Народного рухуУкраїни Валентин Королюк. На його думку, відсутність значної кількостідепутатів з фракції БЮТ і з деяких інших фракцій – “це відгомін нарегіональному рівні тих політичних баталій, які зараз проходять у Києві”.

За його словами, було зібрано 31 підпис депутатів за проведенняпозачергової сесії, і вони повинні були забезпечити присутність хоча б 41депутата на сесії. Тому всю провину Королюк покладає саме на ініціаторів  проведення позачергової сесії, які не змоглиабо не захотіли мобілізувати депутатів.

У свою чергу член фракції УНП Сергій Олексіюк висловив думку, що зі значноюкількістю депутатів облради були проведені “відповідні розмови”, абивони не йшли на позачергову сесію.

Як повідомлялося, Івано-Франківська облрада перенесла позачергову сесіющодо базування ЧФ РФ в Україні на 26 квітня після того, як 24 квітня двічі незмогла розпочати роботу через відсутність кворуму.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня