Прокуратура почала розслідування заворушень у стінах Верховної Ради

Прокуратура почала розслідування заворушень у стінах Верховної РадиСпівробітники прокуратури Києва спільно з співробітниками головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва проводять огляд зали засідань Верховної Ради у зв`язку з безладами, які відбувалися в залі у вівторок.

Як повідомила прес-секретар прокурора Києва Мирослава Мушка, створено слідчо-оперативну групу зі співробітників прокурати Києва і ГУМВС Києва.

Як повідомлялося, сьогодні, 27 квітня, Верховна Рада ратифікувала угоди про продовження термінів перебування Чорноморського флоту в Криму. За проголосували 236 депутатів. Слідом за Радою угоду щодо ЧФ ратифікувала Державна Дума Росії.

Водночас, засідання українського парламенту супроводжувалося постійними бійками. Деякі депутати запалили димові шашки, а також закидали спікера Володимира Литвина яйцями.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виступив за покарання правоохоронними органами винних у псуванні техніки парламенту під час заворушень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня