Довгий за час роботи в Київраді заробив виразку і схуд на 15 кілограмів

Довгий за час роботи в Київраді заробив виразку і схуд на 15 кілограмівСекретар Київради, заступник Київського міського голови Олесь Довгий за чотири роки роботи в міськраді заробив виразку і схуд на 15 кілограмів.

Про це він заявив сьогодні на пленарному засіданні сесії.

За його словами, вчора, 28 квітня, пройшло рівно чотири роки, як він обійняв посаду секретаря міськради.

“За цей час я вже навчився, крім виразки і, скажімо так, втрачених 15 кілограмів, я придбав і щось позитивне. Це досвід роботи в цій сесійній залі. Даний досвід дозволяє сказати, що питання [яке розглядається на той момент депутатським корпусом , – ред.] потрібно виключити, тому що воно не буде мати ефективного голосування “, – сказав Довгий.

Таким чином заступник мера запропонував створити чергову робочу групу, щоб детальніше вивчити питання Про введення в дію тристороннього договору про подання послуг, пов`язаних з розподілом коштів за комунальні послуги, які надходять від населення на спеціальні розрахункові рахунки.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня