Перший національний покаже 9 травня паради з Києва, Москви і Мінська

Перший національний покаже 9 травня паради з Києва, Москви і МінськаПерший національний 9 травня, в День Перемоги, проведе прямі трансляції святкових заходів з Києва, Одеси, Севастополя і Керчі, а також покаже записи військових парадів з Москви і Мінська.

Як повідомили в Державному комітеті з питань телебачення і радіомовлення, в ефірі телеканалу також прозвучать привітання від керівництва України і святковий концерт.

Держкомтелерадіо зазначає, що в 2010 році загальний хронометраж теле-і радіопрограм державних телерадіокомпаній, присвячених Дню Перемоги, збільшено в три рази в порівнянні з минулим роком.

Як повідомлялося, сьогодні до Києва для участі в параді військ з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років прибули військовослужбовці парадних розрахунків Збройних сил Російської Федерації та Збройних сил Республіки Білорусь.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня