За Україну! має намір довести в ПАРЄ нелегітимність ратифікації угоди щодо ЧФ

За Україну! має намір довести в ПАРЄ нелегітимність ратифікації угоди щодо ЧФПартія За Україну! ініціює звернення депутатів Верховної Ради до Парламентської Асамблеї Ради Європи стосовно процедури ратифікації парламентом продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму до 2042 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

“Партія За Україну! ініціює звернення депутатів Верховної Ради до Парламентської Асамблеї Ради Європи стосовно неправомірності ратифікації Верховною Радою угоди про базування Чорноморського флоту в Криму до 2042 року”, – сказано в повідомленні.

Лідер За Україну! В`ячеслав Кириленко зазначив, що його партія не вважає цю угоду ратифікованою.

Він наголосив, що за ратифікацію не проголосувало 236 депутатів і партія має намір надати в ПАРЄ й інші міжнародні організації докази відсутності депутатів у залі.

“По-перше, за цю угоду не голосували 236 депутатів, багатьох з них не було не тільки в сесійній залі, а й у Києві. Конституція вимагає особистого голосування депутатів, і аргументів влади, що, мовляв, депутати весь час голосують за інших, не спростовують конкретного факту фальсифікації “, – сказав Кириленко.

За його словами, депутати від Партії регіонів побили представників опозиції з метою захоплення їхніх місць для голосування.

“По-друге, фоном для фальсифікації стало жорстоке побиття патріотичної опозиції переважаючими силами депутатів від Партії регіонів. Ці бандитські дії відбувалися з метою захоплення місць для голосування представників опозиції. І це дуже чітко видно на фото і відеоматеріалах – як провладні депутати організують бійку, захоплюють чужі сектори для голосування і організовують фальсифікації “, – зазначив депутат.

За його словами, Голова Верховної Ради Володимир Литвин також порушив норми законодавства, поставивши на голосування цей проект закону і не давши можливості депутатам проаналізувати цей проект і обговорити.

Кириленко впевнений у тому, що ПАРЄ та інші міжнародні організації вивчать обставини ратифікації й переконаються, що питання не було розглянуто по суті, а голосування було сфальсифіковане.

Як повідомлялося, джерело в блоці Наша Україна-Народна самооборона заявило, що в день ратифікації угод щодо Чорноморського флоту Блок Юлії Тимошенко діяв у змові з колегами з Партії регіонів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня