Слідчого, який намагався вигородити Лозінського, судитимуть

Слідчого, який намагався вигородити Лозінського, судитимутьУправління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього слідчого Голованівського районного відділення внутрішніх справ Кіровоградської області.

Про це сьогодні, 29 квітня, повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

ГПУ встановила, що слідчий, зловживаючи своїм службовим становищем, підробив протокол про адміністративне правопорушення проти жителя району Валерія Олійника, який нібито 16 червня 2009 вчинив злісну непокору працівникам міліції, що не відповідало дійсності. Також його звинувачують у службовій недбалості при огляді місця події за участю колишнього народного депутата України Віктора Лозінського.

“Зазначені дії слідчого не дали можливості на першочерговому етапі слідства встановити осіб, причетних до скоєння умисного вбивства Валерія Олійника”, – йдеться в повідомленні.

Справу направлено до Апеляційного суду Кіровоградської області для визначення підсудності.

Нагадаємо, 28 квітня, Генеральна прокуратура України закінчила досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням екс-нардепа Віктора Лозінського у вбивстві жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника.

***

16 червня 2009 на території мисливських угідь у Кіровоградській області в результаті зіткнення з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, районним прокурором Євгеном Горбенком та начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий житель 1954 року народження Валерій Олійник. Спочатку депутат Лозінський заперечував свою провину, заявляючи, що Олійник нібито сам напав на нього.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ч.2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого).

3 липня 2009 Верховна Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень. 7 липня минулого року Печерським районним судом Києва надано дозвіл на затримання Лозінського і доставку його до суду. 30 липня 2009 Лозінський був оголошений у міжнародний розшук.

1 березня 2010 Лозінський здався Генеральній прокуратурі. Зараз він перебуває в Лук`янівському СІЗО. Під вартою і співучасники – єгер Василь Перепелиця, і два співробітники міліції. Колишній начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський і екс-прокурор Голованівського району Євген Горбенко відпущені під підписку про невиїзд.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня