Литвин: Я сприймаю яйця, ви ж бачили, що я не падаю

Литвин: Я сприймаю яйця, ви ж бачили, що я не падаюГолова Верховної Ради України Володимир Литвин звинуватив депутатів у “дикунстві” і заявив, що вони будуть відшкодовувати завдані збитки парламенту “в добровільно-примусовому порядку”.

Про це спікер сказав сьогодні в інтерв`ю журналістам, розповідаючи про події в Раді 27 квітня. Зокрема, він зазначив, що після засідання в сесійній залі працювали слідчі групи. Литвин повідомив, що йому “передали питання, на які повинен дати відповіді”, і додав: “Я ще такої відповіді не давав”.

“Зараз працює комісія, яка складе відповідний акт, і буде запропоновано народним депутатам України в добровільно-примусовому порядку відшкодувати ці збитки”, – зазначив спікер. “Зрозуміло, що мова йде про матеріальні збитки. Морально-політичні збитки, які заподіяні Україні, ніхто не компенсує”, – уточнив він.

Також Литвин наголосив, що не сприймає тих методів, якими депутати користувалися 27 квітня. “Я вважаю, що на цьому потрібно поставити крапку”, – сказав він.

“Я все розумію, сприймаю яйця, ви ж бачили, що я не падаю. Але, разом з тим заносити сюди димові шашки – це є проявом дикунства”, – додав голова ВР. За його словами, ті, хто це зробив, повинні були б розуміти свою відповідальність, адже могла початися пожежа, а в парламенті була велика кількість людей. “Відповідальність якась, мізки є, якщо не курячі, то поросячі?” – запитав Литвин. За його словами, в той день депутати діяли за принципом “війна все спише”.

“Але абсолютно не спише, – зазначив Литвин, і пообіцяв: – У нас ще відбудеться досить неприємна розмова на цей рахунок”. За його словами, чимало людей зверталися до медиків. Клеєм залиті “гнізда для голосування, обпалено покриття, поламано обладнання”. “Це дикунство”, – заявив голова парламенту. Крім того, за його словами, фахівці констатували, що потрапляння яєць у монітори могло призвести до того, що вони “вибухнули б і загорілися”.

Литвин зауважив, що народні депутати повинні відшкодувати матеріальні збитки, і для багатьох депутатів це кишенькові витрати.   

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що прокуратура Києва 28 квітня порушила кримінальну справу за фактом хуліганства, скоєного групою окремих депутатів Верховної Ради під час пленарного засідання, яке проходило 27 квітня.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня