Путін пообіцяв досягти нових домовленостей з Україною

Путін пообіцяв досягти нових домовленостей з УкраїноюПрем`єр-міністр РФ Володимир Путін переконаний, що сьогодні в ході російсько-українських переговорів у Сочі, сторони вийдуть на нові домовленості.

“Я не сумніваюся, що ми вийдемо на нові перспективні домовленості. Намітилися чіткі орієнтири для подальшого просування російсько-українського стратегічного партнерства”, – сказав Путін на початку засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії.

Російський прем`єр запропонував зосередитися на темах, що стосуються взаємодії в енергетиці, промисловості, транспорті, науці, в агропромисловому комплексі.

“Предметно поговорити про активізацію міжрегіонального та прикордонного співробітництва. У рамках підготовки до засідання російськими і українськими міністерствами проведена серйозна велика робота, відбулися зустрічі більшості галузевих підкомісій”, – сказав голова уряду РФ.

Він підкреслив, що це шосте засідання комітету, і нагадав, що з нинішнім прем`єром України Миколою Азаровим зустрічається вп`яте.

Як повідомлялося, в Сочі почалося засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня