Луценко: Доній пересувається в інвалідному візку, йому заборонено читати і говорити

Луценко: Доній пересувається в інвалідному візку, йому заборонено читати і говоритиНародний депутат Олесь Доній (фракція НУ-НС) має намір подати заяву до Генеральної прокуратури про скоєння злочину у зв`язку з подіями у Верховній Раді 27 квітня, в результаті яких він отримав тілесні ушкодження.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив лідер Народної самооборони Юрій Луценко.

Він уточнив, що заяву подаватиме не сам Доній, а його адвокат, оскільки народний депутат зараз перебуває в лікарні і “пересувається в інвалідному візку”.

Луценко також повідомив, що, за свідченням лікарів, стан Донія залишається важким. Зокрема, народний депутат протягом двох днів взагалі не вставав і не говорив.

“Сьогодні він може говорити, але лікарі йому це забороняють, так само, як і читати. Він пересувається в інвалідному візку”, – сказав Луценко.

Як повідомлялося, 27 квітня у ВР під час розгляду питання про ратифікацію угоди про продовження терміну перебування ЧФ РФ на території України у сесійній залі парламенту сталися бійки між народними депутатами, а також було застосовано димові шашки; в президію, де знаходився спікер Володимир Литвин, кидали яйця.

У результаті побиття у ВР народний депутат від фракції Наша Україна-Народна самооборона Доній отримав струс мозку і був госпіталізований.

Крім того, народний депутат НУ-НС Юрій Гримчак звернувся до генерального прокурора Олександра Медведька з заявою про протиправні дії, скоєні проти нього в сесійній залі Ради 27 квітня.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня