Бандері та Шухевичу присвоїли звання Почесний громадянин Тернополя

Бандері та Шухевичу присвоїли звання Почесний громадянин ТернополяТернопільська міська рада присвоїла звання Почесний громадянин міста Тернополя лідеру ОУН Степанові Бандері і головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу.

Відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні на сесії міської ради.

Ініціювала це питання фракція Наша Україна. За проект рішення депутати проголосували одностайно.

У рішенні зазначено, що “Степанові Бандері – Герою України, провідникові ОУН і Роману Шухевичу – Герою України, головнокомандувачу УПА, генерал-хорунжому звання Почесний громадянин міста Тернополя присвоюються за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, героїзм і самопожертву в боротьбі за незалежність Української держави”.

Тим часом, Івано-Франківська міська рада також має намір на позачерговій сесії 6 травня присвоїти звання почесного громадянина міста Бандері та Шухевичу.

Про це повідомив на прес-конференції секретар Івано-Франківської міської ради Василь Бойчук. За його словами, ця пропозиція в даний час активно обговорюється серед депутатів міськради.

“Ми дотримувалися процедури скликання сесії, – зауважив секретар міськради. – Ми зібрали не 21, а набагато більше підписів депутатів, необхідних для цього. Ми плануємо, що до Дня міста (7 травня виповнюється 348 років Івано-Франківську) це рішення ми все ж ухвалимо”.

Бойчук уточнив, що зараз працюють над положеннями про присвоєння звання почесного громадянина Івано-Франківська, яке передбачено статутом територіальної громади.

“Це робиться для того, щоб уже в Івано-Франківську ніхто не намагався позбавити такого звання Бандеру і Шухевича, – зазначив він. – Незважаючи на те, що їх давно немає, а з ними воює вся окупаційна влада”.

Ініціювала присвоєння Бандері та Шухевичу цих почесних звань місцева організація ВО Свобода.

Як повідомлялося, в Закарпатській області Бандері та Шухевичу присвоїли звання Почесний громадянин міста Хуст.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня