У Києві пройшла репетиція параду

У Києві пройшла репетиція парадуНа київському аеродромі імені Антонова відбулася спільна репетиція параду до Дня Перемоги за участю курсантів з Білорусі та Росії, пише ТСН.ua.

Це третє за рахунком тренування, яке було проведене вже в парадній форміодягу. До українських військовослужбовців долучилися 130 курсантів Військовоїакадемії з Мінська і 75 гвардійців-десантників Збройних сил Росії.

Тренування почалася з винесення державного прапора України та автентичноїкопії Прапору Перемоги. Участь у параді взяли і червоні прапори часів Другоїсвітової. Національний прапор у колоні поставили пліч-о-пліч з російськимтриколором.

У цілому, у спільній репетиція взяли участь понад 2600 військовослужбовцівЗбройних сил та інших збройних формувань України. Музичний супровідзабезпечували 17 військових оркестрів – понад 600 військових музикантів. Нарепетиції виставили і техніку.

Генеральна репетиція параду пройде у вівторок, 4 травня, о 10:00 наХрещатику.

Раніше повідомлялося, що перший національний телеканал України 9 травняпроведе прямі трансляції святкових заходів з Києва, Одеси, Севастополя і Керчі,а також покаже записи військових парадів з Москви і Мінська.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня